Ogłoszenia Parafialne

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - 24.09.2023

 1. Dzisiaj Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich, którzy z różnych powodów musieli opuścić swoją ojczyznę.
 1. Jak co roku 28 września w czwartek o godz. 15 ºº w rocznicę beatyfikacji Błogosławionego Michała Sopoćko- spowiednika Świętej Faustyny zgromadzi nas przy kaplicach, na skrzyżowaniach ulic koronka do Bożego Miłosierdzia. Będziemy w niej prosić o miłosierdzie dla nas i o pokój na świecie. Niech przez chwilę świat zatrzyma się w zadumie i kontemplacji Bożego Miłosierdzia
 1. W piątek 29 września Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała. Po Mszy św. wieczorowej spotkanie z kandydatami do bierzmowania – klasy II szkoła średnia.
 1. W sobotę 30 września po Mszy św. wieczorowej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja małżeństw do godz. 19 ³º.
 1. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca października. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo adoracyjne.
 1. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. Różaniec każdego dnia o godz. 17¹⁵. Już dziś serdecznie zapraszamy do licznego w nim udziału wiernych Parafian. W czwartki różaniec odmawiać będą dzieci pierwszokomunijne.
 1. W ub .Niedzielę Parafianie na tacę gospodarczą złożyli ofiary w wysokości 9 274 zł. Bardzo gorąco dziękujemy za ofiarność.
 1. Do puszki na potrzeby Stolicy Apostolskiej Parafianie złożyli ofiary w wys. 770 zł.

 2. W niedzielę 01 października zbiórka ofiar na tacę na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi.

 3. W sobotę i niedzielę , czyli   7  i  8 października przeżywać będziemy wizytację kanoniczną Parafii, którą przeprowadzi Ks. Bp Marek Marczak. Ks. Biskup spotka się z różnymi grupami Parafian, będzie uczestniczył we Mszach św. i udzieli Sakramentu bierzmowania młodzieży klas II szkoły średniej.
 1. Zapowiedzi przedślubne wywieszone są w gablocie, w kruchcie kościoła.
 1. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności :

+ Zbigniew Bachman